Our Story

Be Informed. Be Smart. Be Sure.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh at neque eleifend tristique at sit amet libero. In aliquam in nisl nec sollicitudin. Sed consectetur volutpat sem vitae facilisis. Fusce tristique, magna ornare facilisis sagittis, tortor mi auctor libero, non pharetra sem ex eu felis. Aenean egestas ut purus nec vehicula. Morbi eu nisi erat. Nam mattis id lectus sit amet mattis. Suspendisse eget tristique neque

Working Hours

Monday - Friday 09:00AM-17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED

Latest News

    No posts were found.

Top

“Specializacija ir organizacija yra žmonijos progreso pagrindas”.

Charlotte Perkins Gilman

Apie mus

Efinansai.lt jūsų verslo finansų apskaitos partneriai. Dirbame tam, kad jūsų įmonė veiktų sklandžiai, efektyviai ir sistemingai.

Sau keliame pačius aukščiausius tikslus:

Aiški ir kokybiška paslauga;

Betarpiškas ir individualus bendradarbiavimas su klientu;

Kliento duomenų saugumas ir konfidencialumas;

Ilgalaikė ir abipusiškai naudinga partnerystė.

Susipažinkime! Esu Efinansai.lt vadovė Jolita Ratkė

Turiu ilgametę patirtį finansų valdymo ir apskaitos paslaugų srityse didžiosiose privataus kapitalo nekilnojamojo turto, paslaugų ir prekybos įmonėse. Esu įgijusi reikšmingą patirtį finansinės atskaitomybės, planavimo, apskaitos ir pinigų srautų valdymo srityse.

Kvalifikacija:

  • Ekonomikos magistro laipsnis, Vilniaus universitetas;
  • Buhalterio profesionalo kvalifikacija, Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija.

Narystė organizacijose:

  • Lietuvos mokesčių konsultantų asociacijos narė;
  • Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos narė.

Esame suinteresuoti jūsų verslo augimu

Siekiame išsiskirti ne kiekybe, bet operatyvumu, atliekamo darbo kokybe, ypatingu asmeniniu dėmesiu klientui. Mūsų misija – savo patarimais ir konsultacijomis padėti užaugti naujai į rinką atėjusioms įmonėms. Savo klientams visuomet stengiamės tapti stabiliu paslaugų teikėju, tvirtu pagalbininku ir geru draugu finansų srityje.

Kalbame jūsų kalba, atidžiai klausome ir girdime tai, ką sakote

Kiekvienam Efinansai.lt klientui suteikiame išskirtinį dėmesį, kad tinkamai išsiaiškintume jūsų situaciją ir dažniausiai kylančias apskaitos problemas. Jūsų problema – tai mūsų iššūkis. Dažnai klientai ilgai suka galvą, bandydami patys susitvarkyti su problema, bet neturi pakankamai priemonių ar galimybių ją išspręsti. Mes žinome, kad kiekviena problema turi savo sprendimo būdą, ir tik dirbdami komandoje mes rasime išeitį. Bendraujame jums patogia kalba: lietuviškai, angliškai, rusiškai. Jeigu dirbate kitame mieste ar klausimas iškilo esant komandiruotėje, susisiekti galime telefonu arba naudojant programas Skype, WhatsApp.

Dirbame tam, kad padėtume jums, o ne apsunkintume ir taip sudėtingus verslo procesus

Mūsų klientai visą savo dėmesį ir energiją gali sutelkti savo verslo vystymui ir tobulinimui, o visus finansų apskaitos klausimus palikti mums. Esame ekspertai savo srityje, todėl buhalterinės apskaitos paslaugos jums bus suteiktos kokybiškai. Be to, mes patarsime, jei matysime, kad kai kurias sritis galima koreguoti ir tobulinti.

Nuolat sekame teisės aktų pasikeitimus ir naujienas

Mūsų komandoje dirba partneriai, įgiję ekonomikos, finansų, apskaitos, teisinį išsilavinimą. Dauguma jų turi ilgametę darbinę patirtį apskaitos ir teisės srityse. Tai mums leidžia užtikrinti kokybišką ir patikimą paslaugų teikimą. Jūsų įmonei nereikės kasdien sekti nuolat kintančių įstatymų ir teisės aktų, nes tai darome mes. Esame operatyvūs ir nuolat giliname žinias. Nedelsiant reaguojame į teisės aktų pasikeitimus, iš anksto apie juos įspėjame savo klientus ir padedame tam pasiruošti iš anksto, kad visa buhalterija būtų tvarkinga.

Daug dėmesio skiriame jūsų duomenų saugumui ir draudimui

Savo klientų duomenis patikimai saugome VIPhost specializuotame buhalteriniame serveryje. Užtikrinti klientų buhalterinių duomenų saugumą leidžia serveryje įdiegtos modernios techninės, programinės ir organizacinės priemonės:

  • ugniasienė, užkertanti kelią nesankcionuotoms prieigoms prie serverio;
  • naudotojų registracija, suteikianti prieigą prie buhalterinių duomenų tik įvedus asmeninius prisijungimo duomenis;
  • atsarginės kopijos, daromos pagal nustatytą grafiką;
  • antivirusinė apsauga, realiu laiku tikrinanti failus dėl virusų grėsmių.

Mūsų požiūris į savo darbą ir klientus yra rimtas ir profesionalus, todėl, norėdami suteikti dar daugiau pasitikėjimo, savo veiklą esame apdraudę civilinės atsakomybės draudimu (profesinių paslaugų užsakovui bei tretiesiems asmenims).

Komandinis darbas visuomet laimi prieš vieno žmogaus žinias. Mes specializuojamės buhalterinės apskaitos tvarkyme. Buhalterinė apskaita vedama nenutrūkstamai.

Buhalterinė apskaita

Tvarkinga buhalterinė apskaita yra esminė klestinčio verslo detalė. E-finance komanda veda efektyvią ir logišką verslo apskaitą, dėl kurios jūs galite išlaikyti sistemingą įmonės darbą

Mes padedame maksimizuoti jūsų verslo efektyvumą. Padedame jums nesuklupti priimant strateginius sprendimus.

Finansų valdymas

Tvarkinga buhalterinė apskaita sudėlioja visus skaičiukus į tas vietas, kuriose jie turi būti, o profesionalus finansų valdymas tuos skaičiukus panaudoja jūsų verslo efektyviam valdymui ir augimo galimybių analizei.

Įstatymų laikymasis ir teisėti sprendimai – mūsų darbo principas. Jūsų pinigai turi būti nukreipiami tiesioginiam verslo vystymui. Mokestinių naujienų sekimas.

Mokesčių optimizavimas

Mokesčiai skirti ne tam, kad jie taptų nepakeliama verslo našta. O jeigu manote, kad jūsų įmonėje būtent jie ir yra verslo sėkmės stabdis, tuomet tikriausiai turite rimtų spragų

Išvengsite didelių buhalterinių klaidų ir jų taisymo. Priežiūrą palikite mums, o jūs užsiimkite savo tiesiogine veikla. Visuomet turėsite įvairiapusį vaizdą ir kelias nuomones.

Vyriausias finansininkas

Dažnai įmonėse dirba apskaitininkas ar buhalteris, tačiau jam trūksta pasitikėjimo arba patirties finansų valdymo klausimais.