Our Story

Be Informed. Be Smart. Be Sure.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh at neque eleifend tristique at sit amet libero. In aliquam in nisl nec sollicitudin. Sed consectetur volutpat sem vitae facilisis. Fusce tristique, magna ornare facilisis sagittis, tortor mi auctor libero, non pharetra sem ex eu felis. Aenean egestas ut purus nec vehicula. Morbi eu nisi erat. Nam mattis id lectus sit amet mattis. Suspendisse eget tristique neque

Working Hours

Monday - Friday 09:00AM-17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED

Latest News

    No posts were found.

Top

“Specializacija ir organizacija yra žmonijos progreso pagrindas”.

Charlotte Perkins Gilman

Kodėl mes?

Esame atviri, todėl dažnai susitinkame su įmonių vadovais ir verslų savininkais padiskutuoti apie tai, kokius reikalavimus jie kelia buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugai, kokius tikslus nustato ir kokių rezultatų tikisi. Tokie susitikimai padeda abiems pusėms geriau suprasti vienai kitą, klientams tinkamai nuspręsti dėl reikalingų paslaugų, o mums pasiūlyti naudingesnius ir konkrečiam verslui pritaikytus sprendimus.

Kiekvienas verslas, dirbantis su mumis, turi savo istoriją, kas jį paskatino savo buhalteriją patikėti išorinei apskaitos įmonei. Tačiau bendra visų istorijų išvada galėtų būti tokia – kiekvienas turi dirbti tą darbą, kurį išmano geriausiai.

Keletas situacijų, kai verslininkai pasirenka mus. Ar pažįstama?

Jūsų buhalteris ar dabartinė buhalterinė įmonė atlieka tik techninį darbą, bet jūsų nekonsultuoja ir nesiūlo efektyvesnių ir geresnių verslo sprendimų?

Jūsų veikla yra nepastovi, sezoniška, tačiau samdomai buhalterei visuomet turite mokėti pastovų atlyginimą, net jei tą mėnesį visai neturite pajamų?

Jūsų įmonė egzistuoja tik virtualioje erdvėje, todėl jums nereikalingi sandėliai, biuras ir samdomi darbuotojai?

Esate nedidelė ar vidutinė įmonė ir jums nereikalingas nuosavas buhalterijos skyrius, kurį reikia išlaikyti, investuoti į mokymus ir kvalifikacijos kėlimą, organizuoti daug laiko atimančius atrankos procesus?

Turite vieną samdomą buhalterį, bet jums pabodo nuolat ieškoti pamainos, kuomet šis suserga, neatvyksta į darbą ar išeina atostogų? Tuo tarpu jūsų įmonės veiklos procesai ima strigti?

Turite buhalterijos skyrių, tačiau sutvirtinti savo pozicijai rinkoje jums reikalingi kvalifikuoti patarimai iš šalies?

Šias ir panašias problemas išklausome pirmojo susitikimo su klientu metu. Mes girdime, ką jūs sakote, todėl Efinansai.lt siūlomos buhalterinės apskaitos paslaugos atitinka jūsų poreikius.

Kokios mūsų vertybės ir kuo jos svarbios jūsų verslui?

INDIVIDUALUS DĖMESYS

Išklausyti nepakanka – reikia girdėti. Mes jus girdime ir atsiliepiame į jūsų poreikius;

PROFESIONALUS POŽIŪRIS

Darbus visuomet atliekame kokybiškai, laikantis visų teisės aktų ir reikalavimų;

TERMINŲ LAIKYMASIS

Laiku vykdome su klientu sutartus įsipareigojimus, mokestines prievoles;

AKTUALIOS ŽINIOS

Visuomet žinome naujausią finansų ir mokesčių apskaitos informaciją;

SAUGUMAS

Esminį dėmesį skiriame jūsų verslo duomenų saugumui;

LANKSTUMAS

Nedelsiant reaguojame ir prisitaikome prie pasikeitusių jūsų poreikių ir rinkos sąlygų;

PRIDĖTINĖ VERTĖ

Atliekame ne tik tai, ko prašote. Nuolat stengiamės suteikti papildomą vertę klientui.

GREITIS

Visus darbus atliekame greitai

Komandinis darbas visuomet laimi prieš vieno žmogaus žinias. Mes specializuojamės buhalterinės apskaitos tvarkyme. Buhalterinė apskaita vedama nenutrūkstamai.

Buhalterinė apskaita

Tvarkinga buhalterinė apskaita yra esminė klestinčio verslo detalė. E-finance komanda veda efektyvią ir logišką verslo apskaitą, dėl kurios jūs galite išlaikyti sistemingą įmonės darbą

Mes padedame maksimizuoti jūsų verslo efektyvumą. Padedame jums nesuklupti priimant strateginius sprendimus.

Finansų valdymas

Tvarkinga buhalterinė apskaita sudėlioja visus skaičiukus į tas vietas, kuriose jie turi būti, o profesionalus finansų valdymas tuos skaičiukus panaudoja jūsų verslo efektyviam valdymui ir augimo galimybių analizei.

Įstatymų laikymasis ir teisėti sprendimai – mūsų darbo principas. Jūsų pinigai turi būti nukreipiami tiesioginiam verslo vystymui. Mokestinių naujienų sekimas.

Mokesčių optimizavimas

Mokesčiai skirti ne tam, kad jie taptų nepakeliama verslo našta. O jeigu manote, kad jūsų įmonėje būtent jie ir yra verslo sėkmės stabdis, tuomet tikriausiai turite rimtų spragų

Išvengsite didelių buhalterinių klaidų ir jų taisymo. Priežiūrą palikite mums, o jūs užsiimkite savo tiesiogine veikla. Visuomet turėsite įvairiapusį vaizdą ir kelias nuomones.

Vyriausias finansininkas

Dažnai įmonėse dirba apskaitininkas ar buhalteris, tačiau jam trūksta pasitikėjimo arba patirties finansų valdymo klausimais.