Our Story

Be Informed. Be Smart. Be Sure.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh at neque eleifend tristique at sit amet libero. In aliquam in nisl nec sollicitudin. Sed consectetur volutpat sem vitae facilisis. Fusce tristique, magna ornare facilisis sagittis, tortor mi auctor libero, non pharetra sem ex eu felis. Aenean egestas ut purus nec vehicula. Morbi eu nisi erat. Nam mattis id lectus sit amet mattis. Suspendisse eget tristique neque

Working Hours

Monday - Friday 09:00AM-17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED

Latest News

    No posts were found.

Top

“Specializacija ir organizacija yra žmonijos progreso pagrindas”.

Charlotte Perkins Gilman

Mokesčių optimizavimas

Mokesčiai skirti ne tam, kad jie taptų nepakeliama verslo našta. O jeigu manote, kad jūsų įmonėje būtent jie ir yra verslo sėkmės stabdis, tuomet tikriausiai turite rimtų spragų, kurias padės užpildyti mokesčių optimizavimas. Tai yra legali paslauga, padedanti sėkmingai subalansuoti mokestinius įsipareigojimus.
Dažniausiai mokesčiai ima nepakeliamai slėgti verslą, kuomet apskaitos darbuotojams stinga kompetencijos ir yra parenkamos netinkamos mokesčių sistemos arba pasirašomos įmonei nenaudingos sutartys. Visa tai lemia mokesčių permokas.

Siųsti užklausą

Mokesčių optimizavimas apima tokias veiklos sritis:

Mokestinių sistemų peržiūra, ieškant žmogiškųjų klaidų, rastų klaidų taisymas;

Mokestinių sistemų peržiūra, ieškant jūsų verslui tinkamesnių mokesčių sprendimų, jų įgyvendinimas;

Lengvatų ir kompensacijų, tinkamų jūsų verslui, paieška ir įgyvendinimas;

Įmonės sutartinių sąlygų peržiūra ir pasiūlymų teikimas jų gerinimui.

Kodėl verslo sėkmei pasiekti reikalingas mokesčių optimizavimas ir kaip mes galime jums padėti to pasiekti?

Įstatymų laikymasis ir teisėti sprendimai – mūsų darbo principas.

Mes naudojame legalias teisines priemones mokesčių optimizavimui, tarp kurių žmogiškųjų klaidų taisymas, mokestinių sistemų peržiūra ir pakeitimai, lengvatų paieška ir pritaikymas, valstybės verslo skatinimo priemonių paieška ir pritaikymas jūsų įmonei.

Jūsų pinigai turi būti nukreipiami tiesioginiam verslo vystymui.

Kartais užtenka menkos žmogiškosios klaidos ar nepakankamo įsigilinimo ir jūsų verslui tai kainuoja mokesčių permokas. Tuo tarpu šios finansinės lėšos galėtų papildyti įmonės investicinį biudžetą ir prisidėti prie plėtros. Mūsų tikslas yra pasiekti tokio mokesčių optimizavimo efekto, kad atsiradusias laisvas lėšas galėtumėte nukreipti verslo vystymo linkme ir kad jūsų pelningumo ir kiti finansiniai rodikliai pagerėtų.

Mokestinių naujienų sekimas ir savalaikiai sprendimai.

Buhalterinė apskaita yra sparčiai kintanti sfera. Nuolat domimės mokesčių naujovėmis ir padedame verslui sistemingai planuoti būsimus pokyčius bei įgyvendinti valstybės pateiktas ar įmonės viduje subrendusias reformas.

Buhalterinė apskaita

Finansų valdymas

Vyriausias finansininkas