Our Story

Be Informed. Be Smart. Be Sure.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh at neque eleifend tristique at sit amet libero. In aliquam in nisl nec sollicitudin. Sed consectetur volutpat sem vitae facilisis. Fusce tristique, magna ornare facilisis sagittis, tortor mi auctor libero, non pharetra sem ex eu felis. Aenean egestas ut purus nec vehicula. Morbi eu nisi erat. Nam mattis id lectus sit amet mattis. Suspendisse eget tristique neque

Working Hours

Monday - Friday 09:00AM-17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED

Latest News

    No posts were found.

Top

“Specializacija ir organizacija yra žmonijos progreso pagrindas”.

Charlotte Perkins Gilman

Finansų valdymas

Tvarkinga buhalterinė apskaita sudėlioja visus skaičiukus į tas vietas, kuriose jie turi būti, o profesionalus finansų valdymas tuos skaičiukus panaudoja jūsų verslo efektyviam valdymui ir augimo galimybių analizei.
Vien tik duomenų turėjimas nėra pakankama įmonės efektyvaus valdymo priemonė, todėl, norint priimti strateginius sprendimus, būtina nuodugni finansinė analizė. Efinansai.lt komanda teikia profesionalią finansų valdymo paslaugą, padedančią verslui priimti logiškai pagrįstus sprendimus.

Siųsti užklausą

Mūsų teikiamos finansų valdymo paslaugos apima tokias veiklos sritis:

Analitinių finansinių ataskaitų rengimas;

Įmonės veiklos rodiklių finansinė analizė;

Įmonės mokestinės naštos analizė ir pasiūlymų teikimas;

Įmonės sąnaudų analizė ir jų mažinimo pasiūlymų teikimas;

Finansinis strateginių verslo sprendimų vertinimas;

Pagalba sudarant ir valdant biudžetus;

Pagalba organizuojant įmonės ir atskirų verslo sričių auditą.

Kuo jums naudingas Efinansai.lt finansų valdymas?

Mes padedame maksimizuoti jūsų verslo efektyvumą.

Esame finansų ekspertai ir į įmonės rodiklius žiūrime sistemingai, matome juose tendencijas, priežastinius ryšius ir galimybes, todėl siekiame ne vien tik susisteminti duomenis, bet ir juos panaudoti jūsų verslo vertei didinti.

Padedame jums nesuklupti priimant strateginius sprendimus.

Ypač jautriose situacijose reikalingas išsamus finansinių galimybių ir perspektyvų vertinimas, kurio negalima atlikti paskubomis ar patikėti neprofesionalams. Detaliai išanalizavę duomenis, pateikiame finansinio vertinimo išvadas, kurios padeda priimti tinkamus sprendimus, paremtus realiais skaičiavimais, o ne spėjimais.

Randame silpnas verslo vietas ir pateikiame pasiūlymus joms sustiprinti.

Dažnai į mus kreipiasi įmonių vadovai, teigdami, kad jaučia, jog kažkas versle vyksta negerai, bet patys neturi pakankamai žinių ir resursų surasti priežastinį ryšį. Atlikę verslo finansų analizę, identifikuojame problemines sritis ir pateikiame savo pasiūlymus.

Esame tarsi visa matanti akis, stebinti ir analizuojanti jūsų situaciją.

Pastebėję neigiamus signalus, nedelsiant apie juos informuojame klientą ir kartu imamės sprendimo būdų. Finansinės konsultacijos, tinkama buhalterinė apskaita, laiku atliktas mokesčių deklaravimas, teisingai pateiktos finansinės ataskaitos yra mūsų svarbiausias tikslas.

Buhalterinė apskaita

Mokesčių optimizavimas

Vyriausias finansininkas