Our Story

Be Informed. Be Smart. Be Sure.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh at neque eleifend tristique at sit amet libero. In aliquam in nisl nec sollicitudin. Sed consectetur volutpat sem vitae facilisis. Fusce tristique, magna ornare facilisis sagittis, tortor mi auctor libero, non pharetra sem ex eu felis. Aenean egestas ut purus nec vehicula. Morbi eu nisi erat. Nam mattis id lectus sit amet mattis. Suspendisse eget tristique neque

Working Hours

Monday - Friday 09:00AM-17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED

Latest News

    No posts were found.

Top

“Specializacija ir organizacija yra žmonijos progreso pagrindas”.

Charlotte Perkins Gilman

Vyriausiojo finansininko paslauga

Dažnai įmonėse dirba apskaitininkas ar buhalteris, tačiau jam trūksta pasitikėjimo arba patirties finansų valdymo klausimais. O kartais verslui tiesiog reikia antros nuomonės ar patyrusio specialisto priežiūros tam, kad buhalterinė apskaita vyktų sklandžiai ir būtų išvengiama nemalonių klaidų. Dar kitos įmonės negali išlaikyti vyr. finansininko pareigybės ir užtikrinti pilno darbo krūvio tokiam specialistui. Šiuo atveju mes esame pasirengę jums pagelbėti, teikdami vyriausiojo finansininko paslaugą.

Siųsti užklausą

Vyriausiojo finansininko paslauga apima tokias funkcijas:

Finansinių procesų kontrolė jūsų įmonėje;

Jūsų buhalterijos darbuotojų mokymai ir pagalba apskaitos procese;

Darbo užmokesčio apskaita;

Pirminių dokumentų patikra;

Deklaracijų teikimas ir finansinių ataskaitų rengimas;

Piniginių lėšų, prekinių ir materialinių vertybių bei pagrindinių priemonių fiksavimas buhalterinės apskaitos dokumentuose;

Investicijų grąžos analizė ir ataskaitų rengimas;

Finansinių procesų stebėsena, optimizavimo pasiūlymų teikimas;

Konsultacijos apskaitos vedimo ir finansų valdymo klausimais.

Kuo naudinga išorinio vyriausiojo finansininko paslauga?

Išvengsite didelių buhalterinių klaidų ir jų taisymo.

Paprastai buhalterinių klaidų ieškojimas ir jų šalinimas trunka daug laiko ir kainuoja nemažai pinigų. Tai gali lemti netgi didžiulius verslo nuostolius, prarastus užsakymus ar sugedusius verslo santykius su partneriais, tiekėjais, valstybinėmis institucijomis ir klientais.

Priežiūrą palikite mums, o jūs užsiimkite savo tiesiogine veikla.

Paprastai, jei buhalterijos skyriui stinga kvalifikacijos ar darbinės patirties, įmonės vadovas atlieka ir finansų kontrolieriaus funkciją, taip užsikraudamas papildomą naštą. Siūlome ją perduoti mūsų komandai, kuri objektyviai kontroliuos jūsų darbuotojų darbą, užtikrins, kad buhalterinė apskaita būtų tvarkoma tinkamai, padės iškilus rūpesčiams ir informuos jus apie bendro darbo rezultatus.

Visuomet turėsite įvairiapusį vaizdą ir kelias nuomones.

Turėdami vidinę buhalteriją ir išorinį finansų specialistą, galėsite savo verslo finansus matyti keliais rakursais. Tai visuomet padeda priimant vertingus finansinius sprendimus.

Buhalterinė apskaita

Finansų valdymas

Mokesčių optimizavimas